N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Temmuz 12, 2014

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yemek odası evimizin önemli bölümlerinden biridir. Çoğu evlerde ayrı bir yemek odası bulunmadığından genellikle salonumuzun bir köşesinde yemek alanı oluştururuz. Yemek bölümünün sınırlarını belirlemenizde duvar rengi, yer döşemesi veya halı size yardımcı olur.  
Yemek alanınızı bir halı ile ayırmanız şık bir görünüm sağlayacaktır. Halının boyutları sandalyeler oturur haldeyken masadan uzaklığından biraz daha geniş olmalıdır.Temmuz 04, 2014

Ütüleme Konusunda Pratik Bilgiler

Kadın veya erkek fark etmeksizin herkes için ütü yapmak külfetli bir iştir. Hatta bazı kadınların korkulu rüyasıdır. Ancak püf noktalarını öğrendiğinizde son derece basit ve keyifli bir ev işine dönüşebilir. Ütü yapmanın pratik yöntemleriyle tanışmaya ne dersiniz?
Marshall Visualizer ile Renginizi Seçin

Tamam, moda tasarıma fazlasıyla ilgili olabilirim ama bu ilgisi giyim ürünlerine yoğunlaşan “benim” için işin “dekorasyon” kısmı oldukça keşfedilmedik ve tehlikeli bir alan kabul etmek gerekirse. Giyim ürünlerinin aksine, sıkıldığınızda bir anda çekip çıkarıp atabileceğiniz bir durum söz konusu değil bir kere. Bunun dışında daha geniş bir alan söz konusu olduğundan renk uyumu , belki de o mekanın içerisinde geçireceğiniz zamanın kalitesini tümüyle domine edebilecek önemli bir konu haline geliyor…

İşte benim gibi bu konuda hem kararsız hem de toy olmayı aynı potada eritenler veya işin uzmanı haline bile gelmiş olsa daha önceden görüp sağlamasını yapmak isteyenler için Marshall’ın Marshall Visualizer uygulaması kesinlikle elinizden bırakamayacağınız bir seçim!

Öncelikle ben tüm acemiliğimle ilk kurcalamalarımı buraya dökmeden önce,  neymiş nasılmış etraflıca bir öğrenmek için bu videoya alalım:

Uygulamayı indirdikten sonra bir heyecandır alıp gidiyor zaten. Ama neyse ki Marshall Visualizer sıcak bir uygulama, yapmak istediğinize sizi çok kolay yönlendiren bir karşılama sayfasıyla bu yeni oyuncağınıza merhaba diyorsunuz.

   

Direkt renk seçimine geçtikten sonra zaten devasa bir oyun alanında olduğunuzu anlamanız çok zaman almıyor. Bu renk paletinde saatlerimi geçirebilirim ve bunda da çok ama çok ciddiyim!

Klasik toprak tonları, enerjik maviler, eğlenceli pembeler veya melankoli sınırındaki sarılar arasında seçim yapmak, uygulama içerisindeyken bile çok zor! Şaka bir yana, ben açıkçası renk paleti sekmesinin tasarımını çok sevdim. Tüm tonların arasında sınırsızca dolaşma hissi, yarattığı kreatif duygu nedeniyle uygulamayı elinizden bırakamamanıza neden oluyor.

Renkler arasında karar veremeyip, en azından kafalarında nasıl bir atmosfer yaratmak istediklerini oturtmuş olanlar için ise, karar vermeyi kolaylaştıracak bir kategori sistemi de mevcut.

Aynı zamanda, tonlara çok hakimseniz Renkleri Ara seçeneğini tercih edip çok zaman kaybetmemeniz mümkün.

   

Renklerle  uğraşınız bununla da sınırlı kalmıyor. Beğendiğiniz rengi kaydedip, paylaşabiliyor veya o tona sahip ürünleri arayabiliyorsunuz.

Ama tabii ki en beklediğimiz an bu değil. Artık bu renkleri duvarda da denemek gerek.  Nitekim sonuç mucize oluyor, gerçekten boya işlemi yapmadan önce Marshall Visualizer uygulamasını kullanmanın ne kadar sağlıklı olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz. Yaptığınız değişiklikleri kaydedebiliyorsunuz da aynı zamanda.

Maskeleme bandı uygulaması ve objeye uygun tonu bulmak da, diğer kreatif seçenekler. Siz bunları uyguladıkça fikirleriniz de aynı hızda değişiyor.

   

Geriye bir tek yine aynı uygulamadan ürünleri inceleyip en yakın bayiyi bulmak kalıyor.

Uzun lafın kısası, gerçekten büyük bir değişiklik isteyenler için, gerçekten büyük bir uygulama Marshall Visualizer. Bu kadar büyük bir riskin sonunda, neyle karşılaşacağınızı önceden görmek; sizi de pozitif yönde motive edecektir diye düşünüyorum.

Uygulamayı Android cihazınıza buradan, iOS cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

İçerik: multibabydoll.com

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir