N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Nisan 29, 2013

Home Office Dekorasyon Fikirleri

Değişen hayat şartlarımız, yaşam standartlarımız sebebiyle son yıllarda Home Office kültürümüz oldukça arttı. Daha önceki yıllarda çok fazla itibar görmeyen evden çalışma sistemi, şu an bir çok kitle tarafından benimsenmiş ve profesyonel anlamda kabul görmüş durumda.
 
İstanbul'da, 7/24 trafiğin olduğu bir şehirde yaşayanların, trafikte geçirdikleri zamanı özel hayatlarına ayırma imkanına sahip olduklarını düşündüğümüzde, çok elzem olmadıkça Home Office çalışmak gayet mantıklı görünüyor. Özellikle zamanın teknolojisini kullanarak işini bilgisayar ve internetle yapan kişiler için.
Homedashdesign
Hem ofis, hem de Home Office çalışan biri olarak avantajları ve dezavantajları olduğunu belirtmem gerek. Sabah hiç bir trafik stresine maruz kalmadan rahatlıkla masanızın başına geçip çalışmaya başlamanız çok büyük rahatlık. Ama ama ama.... İşte bu kısım çok önemli. O, evde olmanın verdiği rehavet üzerinize binmişse, bir de bahar aylarındaysanız, o masaya oturup çalışmaya başlama saati oldukça ertelenebiliyor. Sık sık mola vermeler, molada televizyonda ne var diye kısa göz atmalar, komşunun bir kahveye gelmesi vs vs.. 
Banyool
Home Office'inizi oluştururken 2 noktaya dikkat etmekte fayda var . Masanızı, raflarınızı, dolaplarınızı, dekorasyonunuzu aynen ofis ortamındaymışsınız gibi düzenleyip motivasyonunuzu maksimum düzeyde tutmaya çalışmanız. Diğer konu ise, ortama, evin o vazgeçilmez rahatlığını ve konforunu hissettirecek parçalar koymanız. 

House To Home
     
 

 
Çalışma odanızı hazırlarken, kendi tarzınıza ve evdeki diğer eşyalara uygun şekilde dekore etmeyi unutmayın. Evinizin genel havası ile uyumlu olduğunda güzel bir ambiyans yakalamış olursunuz. Diğer taraftan ofiste kullanamayacağınız, veya uygun kaçmayacağını düşündüğünüz tüm parçaları masanıza veya duvarınıza asmanız sizi oldukça motive edecektir.  
Keyifli çalışmalar dileklerimle...
 
 
 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Bunlar da İlginizi Çekebilir