N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Temmuz 16, 2015

Bayram coşkusu Scotch-Brite™ ile evinizde!


Scotch-Brite™’tan Bayram’a özel
bulaşık süngeri, temizlik bezi ve paspaslar

Bayrama özel tasarımıyla, bayram ruhunu mutfaklara taşıyan Scotch-Brite
şeker şekilli ve şeker desenli bulaşık süngeri, temizlik bezi ve paspaslarında kaliteyle estetiği bir araya getiriyor ve ev temizliğine farklı bir renk katıyor.

3M’in temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite, komple ev temizliği için sunduğu pratik çözümlerini özel günler için farklı tasarımlarla sunmayı sürüdürüyor. Yılbaşı ve Sevgililer Günü konseptlerinden sonra Scotch-Brite™ bu kez de yaklaşan Ramazan Bayramı için, ev temizliğine farklı bir renk katacak şeker şekilli ve şeker desenli yeni ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Scotch-Brite™ bulaşık süngeri, temizlik bezi ve paspas, özel tasarımıyla Bayram ruhunu mutfaklara taşıyor. "Temizlik Ne Rahat" sloganıyla evlere zahmetsiz temizlik getiren Scotch-Brite™’ın Bayram konseptli ürünleri, kaliteyle estetiği bir araya getiriyor, sıradan tek renkli ürünlerden daha fazlasını arayanların beklentilerini karşılıyor.facebook.com/3MTurkiye   @3M_Turkiye

3M hakkında
3M, günlük hayatı daha iyi hale getirmek için bilimi etkili şekilde kullanıyor ve işbirliğine değer veriyor. Yıllık satış rakamı 32 milyar dolar olan 3M’in dünya çapında 90.000 çalışanı, 200 ülkede müşterilere birebir hizmet sunuyor. 3M’in günlük hayattaki sunduğu yaratıcı çözümleri hakkında bilgi için www.3M.com’u ziyaret edebilirsiniz.


Bilgi için:
Ogilvy PR – Mehtap Çakıroğlu
0 212 339 8383

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Bunlar da İlginizi Çekebilir