N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Şubat 07, 2013

Cottage Özel Tasarım Ürünler

Cottage tarzı ev dekorasyonu, mobilya ve tekstili; doğallığı, sıcak ve samimiyeti çağrıştırması sebebiyle günlük hayatta oldukça tercih edilen bir stil. Sonuç olarak hepimizin kökleri bir şekilde kır hayatına uzanıyor. Çok lüks ve rahat bir yaşam tarzını benimseyenlerimiz bile bazen, Cottage tarzının lükse uyarlanmış versiyonlarını yaşam alanlarında kullanmadan geçemiyorlar diyebiliriz.

Genelde ağırlıklı olarak pastel ve toprak tonlarının kullanıldığı Cottage ev tekstil ürünleri daha çok keten ve pamuklu ürünlerden imal ediliyor. Koton nevresimler, çarşaf ve yastıklar, keten dekoratif yastıklar, mutfak tekstili, peçeteler, önlükler.. basit ama samimi ve doğal bir ortamda olduğunuzu hemen hissettiriyor. 
 Son yıllarda Organik Koton ürünler oldukça tercih ediliyor biliyorsunuz. Kotonun zaten sağlıklı bir malzeme olduğunu düşünürsek organik olanları, daha da içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sonuçta sağlık her şeyin önünde gelmiyor mu?


 Kendi yatak odanızda veya bebeğinizin yatak odasında hem şık hem de sağlıklı bir ortam yaratmanız oldukça kolay.  
Tasarımlar ünlü Taylor Linens firmasına ait. Firmanın web sitesini ziyaret ederek daha da fazla görsele ulaşabilirsiniz. Sağlıklı, doğal ortamlarda uyumak ve güne mutlu uyanmak dileklerimle...
  
Görsel Kaynaklar: Taylor Linens
                            Joss and Main

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Bunlar da İlginizi Çekebilir