N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Mayıs 13, 2013

Retro Beyaz Eşyalarla Renkli Evler

Retro yaşam tarzı yeniden hayatımıza müdahil olmaya başlayalı, üretici firmalarda bu konuda kendilerini oldukça yenilediler. Çocukluğumun o rengarenk küçük buzdolaplarını tekrar görüyor olmak bana ayrı bir nostalji veriyor. Zamanın teknolojisinde şimdikiler gibi çok fazla fonksiyonel ürünler bulmak mümkün değildi elbet. Ama şu an piyasada olanlar öyle mi? Hem renkleriyle hem de ölçüleriyle her zevke uygun bir ürün bulmak kolay. Hem bunları diğer beyaz eşyalarınızla kombinlemek de mümkün. Ne de olsa, fırını, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi de renkli artık. Küçük mutfak eşyalarını saymıyorum bile...    

Smeg
Bompani
                             
Bertazzoni
Bertazzoni

Vestel
Arçelik

Smeg
Smeg
Smeg
Smeg renkli ürünlerin yanı sıra üstte modelini gördüğünüz farklı desenli ürünlerde yapmış. Renkli yaşam tercih edenler için ideal olabilir. Benim gibi biraz klasik tarafınız varsa bir süre sonra sıkıcı gelme ihtimali oldukça yüksek. Dikkat :)
Küçük ev aletlerinde biraz daha cesur olduğumu söylemem lazım. Bu pembe bana çok fazla gelse de aynı gurubu kırmızıyla alabilirim. Ne de olsa kırmızı burcumun rengi değil mi ???2 yorum :

  1. renkli buzdolaplarını cok seviyorum.bende beklerim bloguma=)

    YanıtlaSil

Bunlar da İlginizi Çekebilir