N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Ocak 27, 2013

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri: Kova Burcu

Trendir
Bağımsızlığına ve rahatına düşkün olan Kova Burcu, en yeni tasarımlarla etrafının çevrelendiği ultra  modern bir tarz ve ileri teknolojik eşyalarla döşenmiş bir yaşam alanında kendini oldukça mutlu hisseder. Gerek oturma odası, gerek yatak odası, gerekse evin diğer alanlarında kendine ait hep özel bir köşenin olmasını isterler.

Dekorasyonda daha çok menekşe ve elektrik mavisinin monokromatik renklerine kendisini yakın hisseder. Metal eşyalar ve aksesuarlar ilk dikkatini çeken objelerdendir. Yaratıcı bir ruha sahip olan Kova Burcu, evini sürekli olarak yenilemekten büyük bir haz duyar. Sürrealist bir yaklaşımla seçeceği her eşyanın konforlu ve rahat olması olmazsa olmazlarındandır. 
  
Benjamin Moore

Kovalar metal, özellikle gümüş dekoratif eşyaları yaşam alanlarının hemen her yerinde görmek isterler. 


Uzmanlar Kova'larla İlgili Neler Söylemişler
Merkezi konumda yer alan modern evleri tercih ederler. Yenilik ve değişiklikten yana olan Dâhilerin ve yaratıcı insanların burcu olan kova burcu bunu evine de yansıtır. Geleceği evlerine taşıyan kova burçları Rahat bir dekorasyonu tercih ederler ve ellerine gelen türdeki şeylerden hoşlanmazlar. Bazen tek bir rengin farklı tonlarıyla da tüm evlerini döşeyebilirler. Kural dışı bir dekorasyoncudurlar. Aynı zamanda içsel bir rahatlama için sürrealist biblo ve tablolar kovaların işine yarayacaktır. Kova burcunun yatak odasında mütemadiyen ilgi çekici, göz alıcı detaylar bulunur. Yatak örtüsünden perdesine kadar kova burçları farklı olmalıdır. Zaten onun işi şaşırtmaktır. Gümüş rengi ve mavi tonları dekorasyonda burcuna huzur verir. Cumhuriyet Gazetesi 

Hande Kazanova : Hava gruplarının en çılgını olan Kova burcu insanları, açık havayı ve havadar ortamları çok severler. Bu yüzden evleri de açık ve havadar olmalıdır. Büyük balkonlar, geniş pencereler evlerinde ilk bakışta göze çarpar. Gökyüzünde olmak, havanın içine temas etmek, bulutların üzerinde bulunmak onlar için harika bir deneyimdir. Bu yüzden kullandıkları odalarından bir tanesinin tavanına bulutlu, gökyüzünü andıran resimlerler ve imajlar yaptırmaya bayılabilirler. Tavan araları, çatı katları, ıssız ve tenha bölgeler ilgilerini çeker. Yine varsa şehir içinde bulunan apartman katlarının teras ya da çatı katlarına bahçe yaptıran keyif insanları çoklukla bu burçtan çıkar. Altıncı Cadde1 yorum :

  1. Objelerin hepsi özenle seçilmiş. Çok hoş tasarımlar. Ben teraziyim ama hepsini çok beğendim.
    Sevgiler.

    YanıtlaSil

Bunlar da İlginizi Çekebilir