N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Ocak 12, 2013

Yağmur Yağıyor, Seller Akıyor

Kar bitti bu kez yağmur başladı. İstanbul'da 2 gündür sağanak yağış var. O kadar şiddetli ki, gerek olmadıkça dışarı çıkmak  akıllıca değil. En güzeli Arap Kızı olup camdan dışarıyı seyretmek. 

Bu arada, günün anlam ve önemine uygun bir konu seçtim. Bu yağmurlu günlerde, bize kol kanat geren değerli şemsiyelerimizi en şık nasıl muhafaza ederiz konusunda fikirlerimizi paylaşalım istedim.  Evimizdeki antrenin büyüklüğü ne olursa olsun, bir köşesine mutlaka özellikle bahar ve kış aylarında şemsiyelerimizi koyduğumuz bir şemsiyelik sıkıştırırız. İşlevselliğinin yanı sıra, dekoratif ve diğer parçalarla uyumlu olması ise hepimizin tercihidir elbet. 

Horchow
 Daha klasik ve formal bir ev dekorasyonunuz varsa üstte verdiğim model benzeri ürünleri tercih edebilirsiniz. Modern bir evde oturuyorsanız, altta verdiğim modellerden birisi daha çok hoşunuza gidebilir.  

Crate & Barrel

Rüstik bir tarz hakimse evinizde, altta verdiğim modeller oldukça ilginizi çekecektir. Kırsal bölgelerde kullanılan Yayık'tan esinlenilerek yapılmış bu tasarım oldukça ilginç ve şık bence.   
Yağmurlar akarken gökyüzünden, bol bereket ve sevgi yağsın dünyamıza... 
2 yorum :

  1. Çok güzel bir blog paylaşımlar harika :)

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim. nice güzel paylaşımlar olacak daha. sevgi ve beğeniyle takip etmeniz dileğiyle :-)

    YanıtlaSil

Bunlar da İlginizi Çekebilir