N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Ocak 22, 2013

İç Mekanlarda Doğal Taş Dekorasyonu


Doğal taşlar iç mekanlarda da duvar kaplaması olarak kullanılmaya başlayalı epey bir zaman oldu aslında. Önceleri genelde şömine arkalarında görmeye alıştığımız doğal taşlar artık, salonda TV ünite arkalarında, mutfak ve banyoda, antrelerde, daha bir çok yerde sıkça kullanılıyor.
İç ve dış dekorasyonda en çok kullanılan doğal taşlar mermer, granit, traverten ve kayrak taşları. ıslak zeminler haricindeki bölümlerde mekanın sadece bir köşesine uygulandığında ortamı oldukça hareketlendiriyor. 

Doğal taş uygulamaları ortama zengin bir hava veriyor olsa da gerek uygulama gerekse fiyat açısından bir çok bütçeye hitap etmeyebiliyor. Fakat son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlayan doğal taş görünümlü paneller ve duvar kağıtları da aşağı yukarı aynı görüntüyü sağlıyor. 

Nasıl? Sizce de çok şık değiller mi?

3 yorum :

  1. bayılıyorum bende bu doğal taş kaplamalarına. Duvar kağıdından çok gerçek doğal taşlar daha orjinal ve hoş duruyor. Resimlere bayıldım :)

    YanıtlayınSil
  2. Her şeyin doğalı olmalı değil mi? kesinlikle bence de:)

    YanıtlayınSil
  3. Özellikle ahşap olanlar çok hoşuma gitti. Bu seneki dekorasyon düşüncem bu yönde benimde. Hatta şu da olabilir bazalt küp taş

    YanıtlayınSil

Bunlar da İlginizi Çekebilir