N4Y9Ss3KalZ4XFNRE5W9OaJLJCQ

Ocak 11, 2013

Merdiven Altı Çözümleri

Dubleks bir evde oturmak oldukça keyiflidir. Bir katında tamamen size özel yatak odaları, diğer katında da misafirlerinizi ağırladığınız salon ve misafir yatak odası, lezzetli yemekler pişirdiğiniz mutfağınız, eğer eviniz genişse hobi odanız vs olur. Dubleks evin en güzel tarafı da, eve ihtişam katan merdivenleridir. 

Merdivenler çok şık ve zengin bir hava veriyor olsa da, iyi bir şekilde değerlendirilmedikleri zaman, özellikle küçük evler için fazla yer kaplayan atıl alan konumuna geçebilirler. Merdiven altlarını akıllı çözümlerle verimli hale getirmek aslında çok zor ve masraflı bir işlem değil. Yeter ki, evimize ve merdivenimize en uygun dekoratif çözümü yaratalım. Doğru seçimlerle bu alanı, evin en çok sevilen ve en verimli kullanılan alanı yapmak mümkün. Nasıl mı?  

Evinizdeki merdiven altınız çok küçük ise, marangoza yaptıracağınız açık veya kapaklı bir dolap, hem fazlalıkları koymak için hem de dekoratif bir görüntü yaratmak için oldukça idealdir. Hatta şaraplarınızı koyabileceğiniz küçük bir mahzen bile yaratabilirsiniz kendinize.   Sürgülü kapaklar, raflar, çekmecelerle, dağınıklığı toplaması için merdiven altınıza önemli bir görev verebilirsiniz. Ortaya çıkan şık görüntü de bonus olarak gelecektir zaten.  

                                      

                                      


Çocuklarınıza özel bir eğlence ve saklambaç odası bile yapabilirsiniz. 


Bu model özellikle çok ilgimi çekti. Her santimetre karesinden faydalanılmak amacıyla tasarlanmış gibi görünüyor. 
 

Antreye konulacak bir konsol, üzerindeki taze çiçek ve meyvelerle oldukça şık ve kullanışlı görünüyor ne dersiniz?

5 yorum :

 1. merhaba;güzel paylaşımlarınıza bayıldım :) Sevgiler ...

  YanıtlaSil
 2. beğendiğinize sevindim. teşekkürler:-)

  YanıtlaSil
 3. dekorasyon, bizim evde benim elime değil annemin eline baktıgı için hiç söz hakkı değilim. ama şu merdivenler beni bitiriyor. merdiven delisiyim. fotograflarını biriktiriyorum ve bunlarda koleksiyonumda çok güzel olacak. çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Özellikle O Oda Şeklinde Yada Raf Şeklinde Kullanılabilen Merdivenler Çok Hoşuma Gidiyor İnşallah Bir Gün Benimde Böyle Bir Evim Olursa Yaptıracağım Paylaşım İçin Çok Sağolun..
  Çilingir - Küçükyalı Çilingir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Tolga. Umarım hayalinizdeki eve en kısa sürede sahip olursunuz. Beğendiğinize çok sevindim..

   Sil

Bunlar da İlginizi Çekebilir